Jak zhubnout do svatby

Jak zhubnout do svatby

Blíží se termín, kdy si řeknete své ano? Poradíme vám, jak do té doby dosáhnout své vysněné postavy a cítit se lehčí, sebevědomější a svá!

Svatba – velký den, který jsme si vysnili a plánujeme ho k dokonalosti. Asi nikoho nepřekvapí, když chceme, aby bylo všechno perfektní podle našich představ, včetně našeho vzhledu. Je to výjimečný den a všechny oči budou na vás. Navíc si ze svatby odnesete vzpomínky v podobě fotek. To je další důvod, proč být dobře připravená a na svatbě zazářit. Jak si tedy můžete být jistá, že do svatby budete krásná, štíhlá a šťastná? Prozradíme vám jak na rychlé, bezpečné a efektivní hubnutí, které zvládne bez námahy každý.

Jak zhubnout do svatby

Hubnutí do svatebních šatů

Cestou je jídelníček doslova jako sestavený vám na míru, který vám nabídne proteinová a ketonová dieta, jež vás během pár týdnů dostane z okovů tloušťky.

Důvodů, proč na svatbu chceme zhubnout je spousta – a řekněme si narovinu – u oltáře se vám dostane vyznání lásky i s tím nějakým kilem navíc. Ale cítit se skvěle ve své vlastní kůži je ten nejlepší pocit, který si můžete, spolu s pochvalami okolí na váš vzhled, užít. Ať už tedy hubnete do vysněných šatů nebo potřebujete získat více sebevědomí a lehkosti do svatebního dnu díky pár kilům dolů, je důležité mít spolehlivý návod a plán, jak se do hubnutí pustit.

Neděste se návštěvy svatebního salonu

Pokud patříte k těm budoucím nevěstám, které se už jen při představě vybírání svatebních šatů děsí, protože v omezené škále velikostí nemáte šanci najít nic, co by vám padlo nebo se vám líbilo – nezoufejte! Situace není tak beznadějná, jak si myslíte. I pro ty, co dlouhá léta nesou břemeno nadváhy a s ním spojenou omezenou nabídku oblečení, je tu řešení. Zdá se vám, že jste už zkusila opravdu všechno a zhubnout nemáte šanci?

Omyl, je tu cesta, kterou se doslova projíte k lepší váze. Jídelníček jako sestavený vám na míru představuje proteinová a ketonová dieta, která vás během pár týdnů dostane z vězení tloušťky. Jestli máte z minulosti zkušenosti z všelijakými dietami, nejspíš se ptáte: „A proč by mělo zrovna tohle fungovat?“ Je to jednoduché, nejde o žádnou zázračnou metodu, ale propracovaný způsob, jak své tělo nastartovat k hubnutí a bez hladovění!

Jak to tedy funguje?

Všechny složky upravených jídel jsou sestaveny tak, aby obsahovaly dostatečný poměr živin. Díky tomu dají vašemu tělu dají konečně pokyn „hubni“ a ne „přibírej“.

Během toho, co budete ve víru organizačních záležitostí na svatbu, určitě oceníte jednoduchost a rychlost přípravy jídel z předem sestaveného jídelníčku KetoFit nebo KetoMix. V první fázi vás čeká spousta hotových potravin ideálně vytvořených pro bezpečný start vašeho hubnutí. A nebojte, žádné hubnoucí nápoje, ale skutečná jídla. Dopřát si tak můžete dostatek jídla a nemusíte se vzdávat teplých chodů. Tato dieta nabízí speciálně upravená oblíbená jídla, jako jsou třeba omelety nebo kaše. I když jsou u diet přílohy často zakázané slovo, tady si můžete jídelníček obohatit jejich proteinovým pečivem nebo proteinovými těstovinami.

 

Měli byste vědět:
Složky upravených jídel jsou sestaveny tak, aby obsahovaly dostatečný poměr živin, které vašemu tělu dají konečně pokyn „hubni“ a ne „přibírej“. Nemusíte tak řešit, jestli jíte moc nebo málo, jak přestat sladit a podobné otázky, které se vám u hubnutí honí hlavou. Ruku v ruce s tímto spolehlivým hubnutím pak budete jednoduše sestavený jídelníček doplňovat. A to o o zeleninu a běžné jídlo. Sen o dokonalých šatech vám bude tedy každým dnem blíž. A vy si je můžete při prvních kilech dolů jít konečně zkoušet a ne jen smutně obhlížet výlohy salónů a e-shopy s bílými šaty.

Jak zhubnout do svatby

Proč vsadit právě na ketózu? Pro tělo je zcela přirozená

Ještě jednou zdůrazňujeme, že v žádném případě nejde o umělou metodu. To ani náhodou. Ketóza je pradávný adaptační proces, který pomáhal lidstvu přežít už od doby, kdy se první prapraprapředek postavil na dvě nohy. Je to vlastně logické. Většina světa dodnes nemá to štěstí, že si jednoduše zajde do obchodu a okamžitě má tolik jídla, kolik právě potřebuje.

 

  • Naopak. Dříve bylo nutné si vše ulovit, nasbírat nebo jinak odpracovat. A když byla zima a žádný mamut se zrovna netoulal okolo? Pak přišla na řadu právě ketóza.

Při tomto procesu totiž tělo spaluje svoje vlastní tuky. Jakmile mu dojde jednoduchá energie v podobě sacharidů, jednoduše sáhne tam, kde najdete dostatek všeho potřebného. A sacharidy, jak nejspíš víte, se vyskytují zejména v ovoci, zelenině a obilovinách, což je přesně ten typ potravin, kterého byl v zimě nedostatek. Jak tedy vidíte, náš organismus s ketózou počítá a od pravěku je na ni adaptován. Jen my jsme na ni díky našemu současnému způsobu života zapomněli. Že je běžné přibírat na podzim nějaké to kilo? Ale samozřejmě, že je! Bez zásob tuku by totiž naši předkové nepřežili. Ovšem vždy přišla ke slovu právě ketóza, díky níž se všechno zase pěkně do jara vrátilo na původní hladinu. Štíhlá postava tak nebyla něčím neobvyklým, ale naopak naprosto přirozeným.

Hubnutí bez obav

Pestrý výběr proteinových jídel vám v této dietě zaručí, že vás nebudou trápit chutě ani hlad.

Pokud jde o hubnutí a zvládání stresových situací, kterých může být u příprav na svatbu nemálo, i na to u vyvíjení ketonové a proteinové diety mysleli. Často se můžete pod tlakem nechat zlákat na tzv. mlsání na nervy a zahodit tak celé hubnutí na svatbu do koše. U téhle diety vás takové situace nezastihnou nepřipravenou. A to proto, že budete mít vždy po ruce něco dobrého na zub z jejich široké nabídky dobrot. Co takhle si antistresově zamlsat sladkou proteinovou tyčinku nebo zahnat poobědové chutě skvělým a rychlým proteinovým pudinkem? A jestli si celý život ujíždíte na čokoládě, ani to není problém – vybrat si můžete, jestli si pochutnáte na klasice v podobě mléčné čokolády nebo si smlsnete na lahodně křupavých proteinových sušenkách.

Měli byste vědět:
Hlad vás tedy na téhle dietě nemá šanci zastihnout díky propracované strategii pečlivě vypracovaných jídel na míru a vám jen stačí vybrat si, která z nich si dáte. Mezi další obavy, kterých se s proteinovou a ketonovou dietou zbavíte, je strach z nedostatku pestrého jídelníčku. Co z toho, když do nějakých šatů zhubnete, když v nich budete vypadat jako pobledlý strašák s vypadanými vlasy a roztřepenými nehty? Ano, drastickým dopadem nešetrných diet bývají často i vedlejší účinky, jako je ztráta vlasů, lámavé nehty nebo únava.

 

  • Pestrý výběr proteinových jídel vám však na této dietě zaručí, že vás tyto obavy nebudou trápit.

A kdybyste přeci jen váhala, pojistit si úspěch při hubnutí do šatů můžete doplňky stravy, které navíc ještě podpoří rychlejší hubnutí. Díky L-karnitinu nebo multivitamínu s minerálními látkami tak zapnete jakékoliv svatební šaty ještě dřív. Když tedy nechcete zanedbat žádnou část přípravy na svatbu, určitě sáhněte po ověřeném prostředku. ten vám ukáže, jak se přiblížit váze, která vás dostane do šatů, které chcete. Nemusíte se pak spokojit s tím, co vám, s vaší postavou, v obchodech jako jediné padne nebo zbude.

Jak zhubnout do svatby

Jak zhubnout do svatby

Lze si tento jídelníček nějak vylepšit?

Samozřejmě existuje množství přirozených ketopotravin, jejichž konzumace na vaše hubnutí nebude mít žádný vliv

Rozhodně ano. Pokud se teď obáváte, že budete odkázána jen na jídlo z pytlíčků a o ledničku nebudete moci ani zavadit, uklidníme vás. Samozřejmě existuje množství přirozených ketopotravin, jejichž konzumace na vaše hubnutí nebude mít žádný vliv. Ale pozor. Pokud se „upíšete“ opravdu profesionálně sestavené ketodietě, budete mít jistotu, že vás díky správně nastaveným porcím na 100 % zásobí vším, co vaše tělo běžnému fungování potřebuje. Není tedy nutné se dojídat.

Na co vsadit?

Na druhou stranu není ani zakázáno si jednotlivá jídla patřičně vylepšit. K omeletě si tak můžete přidat zelené fazolky (protože ty se počítají jako zelenina a nikoliv jako luštěnina), k bramboráčkům si nakrájíte pár plátků okurky nebo třeba ředkve a s povolenými druhy zeleniny si snadno vylepšíte třeba i polévku. A po čem sáhnout? Konkrétní návod vždy dostanete společně s příslušnou dietou, ale všeobecně lze říci, že se sem počítá veškerá zelená a bílá zelenina – tedy zejména ta listová. Ať už milujete zelené saláty, brokolici, květák, avokádo, pórek, zelenou papriku, ředkvičky nebo třeba zdravé klíčky, můžete si je dopřát. Ovšem pozor, obvykle jen v omezeném množství. Počítá se s dávkou cca 100 gramů denně (vždy se řiďte návodem ke konkrétní ketodietě). Pro začátek tak určit nebude od věci vzít si k ruce váhu, později už potřebnou porci snadno odhadnete.

 

Měli byste vědět:
Nesnažte se toto množství zkonzumovat v jedné porci. Proteinová jídla jsou opravdu sama o sobě dost sytá a množství zeleniny navíc by vám mohlo způsobit nepříjemné zažívací obtíže. Místo toho rozdělejte tuto porci na 2-3 dávky během dne. A pokud kupříkladu už na tu večerní nebudete mít chuť, klidně ji vynechejte. Opět opakujeme, že jde jen o zpestření jídelníčku, všechny potřebné živiny vám totiž dodá právě ketodieta.

Dieta před svatbou

Pokud je datum vaší svatby za rohem a vy se napůl těšíte a napůl děsíte, co všechno se může stát, kila navíc by měla být to poslední, co vám bude stát v cestě. Vyzbrojte se tedy ověřeným způsobem, jak mít váhu a hubnutí pod kontrolou bez zbytečných stresů navíc a náročného cvičení. Spolehlivým pomocníkem v posledních nabitých týdnech zařizování před svatbou vám opět budou proteinová jídla. Čas je v období příprav vašeho velkého dne velmi drahý, a proto se nebojte do svého jídelníčku zařadit rychlé svačinky, které zaženou hlad bez výčitek. Vsaďte třeba na proteinové tyčinky a do kabelky se vám taky vejdou proteinové chipsy.

 

  • Ty vás nezklamou zejména na cestách nebo kdykoliv jindy, kdy vás zastihne nečekaný hlad.

Buďte také připraveni na pojídání u oblíbených seriálů nebo filmů, kdy vás může partner lákat tím, jak se láduje sladkostmi a dalšími dobrotami. Proteinový dezert v podobě panna cotty, sladkého perníku nebo proteinové low carb pizzy vám pomůže držet krok s hubnutím na svatební oslavy. U hlavních jídel se také nemusíte omezovat a s klidem si vybrat z lákavé nabídky v klasických omáčkách, připravte si speciální proteinovou svíčkovou nebo si dopřejte italskou klasiku s rajčatovou keto omáčkou.

Salátový režim

Možná ale patříte mezi ty nevěsty, které svůj hubnoucí režim mají rády s dostatečnou dávkou zeleniny v podobě salátů a chcete vynechat dresinky a omáčky, abyste neohrozily proces hubnutí. I tady máme radu z řady ketonové a proteinové diety, jednoduše do jídelníčku zařaďte tyto dresinky a omáčky. Doporučená sázka na jistotu je vajonéza, která obsahuje minimální počet kalorii a tím pádem i přebytečných cukrů a dalších nevhodných ingrediencí. Kdyby vám někdo v průběhu vybírání jídel na svatbu nabízel grilované dobroty, zkusit je můžete v kombinaci s barbecue dresinkem bez kalorií. A ano, i váš oblíbený kečup si můžete dopřát ve verzi bez cukru, tuků a lepku. Vysněná svatební postava je vám tak zase o krok blíž.

Nestíhám (zhubnout)!

Když nebudete stíhat, sáhněte jednoduše po koktejlu nebo proteinovém smoothie.

Že vás tlačí těsně před svatbou čas je jasné a pochopitelné. Důkladné plánování, hosté, svatební vizáž a vy nevíte, kam dřív skočit a co vůbec jíst, abyste se do těch šatů nakonec opravdu vešla. Není však jednodušší řešení než zařadit proteinové koktejly anebo chytrou vychytávku DailyMix, které vám nahradí plnohodnotné jídlo a vy se tak nemusíte strachovat, co budete jíst, abyste zase nepřibrala? Čas navíc pak můžete věnovat svatebním přípravám a v klidu tak pokračovat v nabitém dnu. Najezená a spokojená z hubnutí.

 

Měli byste vědět:
V hubnutí vám taky velkým pomocníkem bude efektivní blokátor sacharidů a s návalem chutí pomůže Apetit Stop. Chvilku klidu si pak můžete užít s hubnoucí kávou, která vám navrch dodá energii na další organizování vaší svatby. Omezovat se nemusíte na příchutích, na výběr je vanilka, skořice anebo revoluční zelená káva.

Není to tak těžké, jak si myslíte

Shodit do svatby přebytečné tuky a přivítat svou vysněnou postavu opravdu nemusí být nic těžkého, když víte, jak na to a znáte ten správný návod. A ten teď díky proteinovým a ketonovým dietám máte. Už víte, že váš dokonalý den neohrozí výběr svatebních šatů, ani když vás bude honit mlsná nebo čas. Bude pro vás jednoduché neodbočit z cesty za vytyčeným cílem zhubnout bez kompromisů a obav. Toto hubnutí si budete moci dopřávat k snídaním proteinové palačinky s džemem nebo luxusním lískooříškovým krémem.

A když nebudete stíhat, sáhnete po koktejlu nebo proteinovém smoothie. A pokud chcete svůj zkrášlovací proces dotáhnout k dokonalosti, můžete rituál svatebních příprav završit důkladnou detoxikací organismu detoxikačními kapslemi nebo bylinnou kúrou. Ty vám spolu s doplňkem stravy v podobě kolagenu s kyselinou hyaluronovou zaručí nejen dokonalou postavu, ale i mladistvou pleť či zářivé vlasy a pevné nehty.

Tahle cesta je skvělým řešením pro všechny, kdo chtějí opravdovou změnu postavy a nechtějí čekat na zázraky. Ať už jste nevěsta hubnoucí z velké nadváhy anebo se toužíte zbavit pár čísel navíc před svatbou, konečně to můžete udělat spolehlivě, bez námahy a s chutí.

Podobné příspěvky