Jak zhubnout břicho za 14 dní

Jak zhubnout břicho

Také vás trápí přebytečné tukové polštáře v oblasti pasu a břicha, ale ne a ne s nimi zatočit? Zkoušíte cviky sestavené speciálně pro program jak zhubnout břicho, ale výsledky stále nikde? Poradíme vám, kde děláte chybu a jak zhubnout břicho pomocí KetoMix.

Obsah článku:

Jak zhubnout břicho za týden

Jak zhubnout břicho za 14 dní

Jak co nejrychleji zhubnout břicho

Jak zhubnout břicho po porodu

  Nafouklé břicho, pocit plnosti, zvýšené ukládání tuku na břiše a zadečku – to jsou problémy, které trápí vysoké procento žen. 

Vypouklé břicho nevypadá dobře v žádném oblečení (snad kromě plandavých stanů pro těhotné) a bývá prvním nedostatkem naši postavy, na kterém oči kolemjdoucích spočinou. Tuk v této oblasti se velmi rychle a snadno ukládá, ale zbavit se ho je mnohem obtížnější.

Jak zhubnout břicho za týden

Pojďme se podrobněji podívat na metabolismus tuku v našem těle.

Jde o systémovou záležitost. Žádným způsobem nemůžeme určit, kde by se nám tuk měl ukládat a stejně tak nelze žádnými cviky docílit cíleného spalování tuku na břiše.

Jak zhubnout břicho

Ukládání tuku je závislé na genetické dispozici i na činnosti našich hormonů. Proto mají některé ženy postavu hrušky a jiné zase jablka, ať se snaží jak chtějí. Na jakém místě a kolik tuku se uloží závisí ze všeho nejvíc na poměru hladiny testosteron k hladině estrogenu, a také na citlivosti našeho organismu na inzulin. Tyto faktory nelze uměle ovlivnit běžnými cestami. Tento proces patří vždy do rukou odborných lékařů.

  A jak je to se spalováním tuků

Podívejme se na to z té fyziologické stránky. Jakmile naše tělo zaregistruje zvýšenou námahu, vyšlou příslušné receptory do svalů hormonální příkazy v doprovodu enzymů, jejichž jediným úkolem je postarat se o vyvázaní tukových buněk a jejich rozložení a zužitkování na energii. Díky rychlému toku krve v našem těle se však tyto příkazy během několika úderů srdce rozptýlí do celého těla a začnou si brát tuk úplně odevšad.

Měli byste vědět:
I když se tedy snažíte zatěžovat cíleně jen břišní svaly, výživa pro ně (tuky) je obratně sháněna doslova kde se dá. Tuk nám tedy ubývá všude a nejenom tam, kde bychom chtěli. Zhubnout břicho za týden tedy dokáží jen ženy, kterým se tuk ukládá výhradně právě v této partii, všem ostatním to bude trvat o něco déle.

Jak zhubnout břicho – cviky

Přesto nejsou cviky na zhubnutí břicha úplně od věci. Tělesné partie totiž můžeme zhubnout i tím, že je jednoduše vytvarujeme. Rozklepaná hrouda sádla vypadá přece jen o několik stupňů hůře než zpevněné a vytvarované svaly. A jaké cviky na téma jak zhubnout břicho jsou nejúčinnější?

 1. Sedy-lehy – je to svatý grál všech milovníků plochého břicha. Jsou-li prováděny správně, dokáží tuto tělesnou partii skutečně činně izolovat a posílit. Provádějí se vleže s pokrčenýma nohama a chodily zapřenými o zem. Bedra musí být neustále „přilepená“ k zemi a tělo ne nesmí probíhat. Série 15-20 cviků 3x denně povede za několik týdnů k velmi dobrým výsledkům.
 2. Prkno (plank) – tento cvik velmi dobře znají všichni, kdo si někdy v životě potřebovali posílit střed těla. Je třeba zpevnit celé tělo tak, že se o podložku opírají jen špičky nohou a ruce od loktů dolů. Vydržet je třeba 30 sekund a vše několikrát zopakovat.
 3. Jízda na kole – klasický cvik dobře známý už ze školních tělocvičen. Bedra jsou položena na zemi a nohy intenzivně kmitají ve vzduchu tak, aby se ani na okamžik nedotkly podložky.
  Cviky na hubnutí břicha bychom měli do svého týdenního plánu zařazovat 4-5x týdně, zbylý čas využijeme pro regeneraci tělo do jiné relaxační sporty, například plavání. Pokud si svaly neodpočinou, můžeme je velmi brzy přepnout až za jejich únosnou hranici a na dlouho se tak díky bolesti z cvičení vyřadit. Jak zhubnout břicho

Jak zhubnout břicho za 14 dní

Skutečně rychlé a účinné hubnutí břicha ale nemůže spoléhat jen na tyto cviky. Právě již zmíněný metabolismus tuků dokáže naše snahy velmi účinně sabotovat. Je tedy bezpodmínečně nutné změnit jídelníček i některé své návyky.    Důležitý je především dostatek spánku 

– bez něj nemá organismus energii na správné řízení hubnoucích procesů. A stejné je to s psychikou. Přestaňte se zuřivě vážit po každém jídle, váhu ukliďte do nejhlubší skříně a a začněte se svým hubnoucím plánem bez této mnohdy škodlivé berličky. Zvláště v počátečních fázích může vaše váha totiž dokonce spíše mírně narůstat díky růstu svalů, které budou později tuk spalovat efektivněji. A každodenní vážení může vaši psychiku nepříjemně podkopat.

zhubnutí břicho za 14 dní

Jak zhubnout břicho skoro bez námahy? Zaměřte se na bílkoviny

Další možností na zhubnutí břicha je i upravení jídelníčku, a to směrem k hodnotným potravinám. Řeč je zejména o bílkovinách, které tvoří základní stavební kameny svalů, a díky tomu jsou i skvělým návodem jak zhubnout břicho.

Musí jít kvalitní zdroje bílkovin.

Velmi vhodné jsou například celozrnné potraviny, kvalitní maso, vnitřnosti, kysané mléčné výrobky, kvalitní sýry, luštěniny apod. Nesmíte však přitom zapomínat ani na zdroje zdravých tuků, protože vyřadit tuk z jídelníčku by byla opravdová nezodpovědnost. I on totiž patří mezi hodnotné nutrienty, důležité pro naše zdraví. Pokud chcete přece jen něco omezovat, měly by to být spíše cukry.

Znáte pojem moučné břicho?

Cukry alias sacharidy se vyskytují i na místech, kde bychom to často nečekali. Jde zejména o bílou mouku a všechny výrobky z ní. Sacharidů je tu mnohem více, než byste čekali. A už dva rohlíky na snídani (nebo ještě hůř k večeři) mohou rozhodnout o tom, že se vám hubnutí břicha jednoduše nepodaří.

  Vyřaďte proto všechny tyto výrobky ze stravy. 

Možností je celá řada. Skvělým tipem je například použití opravdového celozrnného pečiva.

Náš tip: Dbejte na složení a nenechte se ošálit vzhledem výrobků. To, že je pečivo tmavé, vám o jeho zdravotních přínosech nemusí prozradit vůbec nic. Prodejci totiž rádi přistupují k jeho obarvování – a to zejména karamelem, který vyvolá dojem použití celozrnné mouky.

Celozrnná rýže bývá v obchodech k sehnání také pod označením natural.

Místo pečiva si také můžete dopřát zeleninu. Například jako zdravá hamburgerová bulka vám poslouží dvě poloviny ledového salátu, ranní chléb lze nahradit polovinou okurky, na kterou nanesete libovolnou pomazánku apod. A pozor také na přílohy, zapomeňte na brambory, bílou rýži nebo dokonce těstoviny. Místo toho vsaďte třeba na celer a dýni (obojí chutná skvěle pečené nebo třeba ve formě pyré), batáty, celozrnnou rýži a celozrnné těstoviny nebo jejich náhradu z konjaku.

Měli byste vědět:
Měli byste vědět: konjakové těstoviny obsahují nula kalorií a přitom vás zasytí. Samy o sobě nemají žádnou chuť, takže je lze použít jako univerzální přílohu k čemukoliv. Prodávají se již prakticky hotové. Stačí je propláchnout studenou vodou a poté na pár minut naložit do horké lázně. A rychlá příloha je hotová.

Dejte si pozor, kdy sacharidy přijímáte

Není ovšem nutné tuto část stravy z jídelníčku ihned vyřazovat. V dlouhodobém měřítku by bylo chybou vzdát se například ovoce (které obsahuje sacharidy v hojném množství), případně si čas od času nedopřát svůj oblíbený zákusek. Snažte se však, abyste většinu těchto potravin zkonzumovali do 11. hodiny dopolední, kdy je naše tělo pro trávení sacharidů a získávání energie z nich nejlépe přizpůsobeno. Jeden den v týdnu pak doporučujeme připravit úplně bezsacharidový.   I to vám ve vašem programu jak zhubnout břicho významně pomůže. 

A vyhněte se rovněž sacharidům, skrytým v potravinách. Typicky jde o sladké limonády, nejrůznější pochutiny, zákusky, ale třeba i chipsy nebo hranolky. Cukr je mnohdy používán jako zvýrazňovač chuti, který se vás snaží přimět k tomu ,abyste „závadných“ potravin snědli více, než obvykle.

Nebezpečí je největší ve chvíli, kdy jste unavení nebo ztrácíte pozornost.

Proto do sebe nejvíce brambůrků sušenek nebo arašídů dostaneme při večerním sledování televize, mnohem rozumnější alternativou je proto připravit si na tuto dobu misku zdravých pochutin – třeba nesolených oříšků, zeleninových chipsů, kousky zeleniny apod.

Náš tip:
Zeleninové chipsy vybírejte tak, aby nebyly smažené na slunečnicovém oleji. Ten se totiž snadno přepaluje a do výsledného pokrmu dodá množství karcinogenních látek. Mnohem lepší je v tomto směru mnohdy zatracovaný olej palmový.

Jak co nejrychleji zhubnout břicho

Pokud potřebujete na svém těle vidět výsledky opravdu rychle, zaměřte se na výživové plány určené právě pro tuto partii. Výživový plán Naturhouse pro ploché břicho patří na našem trhu k nejlepším.

  Obsahuje tipy a doporučení 

, které vám během pouhých tři týdnů pomohou shodit přebytečné kilogramy právě z problémových partií břicha. Vše se odehrává v pohodlí domova bez časově náročných návštěv konzultačních center.

Jak probíhá hubnoucí plán pro ploché břicho Naturhouse?

 • Přes internet (nebo osobní návštěvou na pobočce) si objednáte akční balíček.
 • Ten si osobně vyzvednete na vámi vybrané pobočce sítě Naturhouse, kde vás také zváží a poskytnou bezplatnou bioimpendační analýzu těla na certifikovaném přístroji Tanita.
 • Svůj balíček pro ploché bříško si odnesete domů a budete se řídit pokyny.
 • Každý týden se s vámi podle dohody telefonicky spojí vyškolená poradkyně Naturhouse, jíž se můžete svěřit se svými úspěchy, ale i nezdary a problémy.

Co obsahuje balíček Naturhouse pro ploché bříško?

 • akční dietní plán
 • přírodní produkty s výtažky s bylin Naturhouse pro podporu hubnutí
 • rady pro ploché břicho
  Jak zhubnout břicho

Jak zhubnout břicho po porodu

Tento balíček je vhodný pr o všechny ženy ve věku 20 až 70 let. Je bezpečný pro ženy po porodu i ty, které se ke své postavě projedly díky stresu nebo špatně vyvážené stravě. Balíček na tři týdny stojí pouhých 1 626 Kč a většina žen během jeho užívání zhubne 6-8 kilogramů právě z problémových partií břicha. Jde o ideální hubnutí do plavek nebo jen tak pro dobrý pocit ze zdravého a krásného těla.

Neplatíte žádné poštovné a vše můžete podle své chuti koordinovat přímo ze svého obývacího pokoje. Exkluzivní produkty Naturhouse jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR a mají všechny potřebné certifikáty. Vyrábí se v kvalitních evropských laboratořích a nikde jinde než právě v sítí Naturhouse je neseženete.

Náš tip:
Balíček si můžete vyzvednout v kterékoliv z 82 prodejen v České republice, kde vám odborní poradci zodpoví všechny vaše otázky.

Cena balíčku je velmi příznivá. Za pouhých 77 Kč denně získáte komplexní návod na zhubnutí v místě, které vás nejvíce trápí a to v předem určeném časovém rámci. Už žádné nekonečné diety nebo pohybový plán s s velmi pozvolnými hubnoucími účinky. S Naturhouse vidíte výsledky hned a je jen na vás, rozhodnete-li se v nastaveném programu pokračovat (nebo po konzultaci zvolit vhodnější postup) a zbavit se ještě dalších kilogramů navíc.

Na nic nečekejte a udělejte něco pro své ploché, krásné a zdravé bříško ještě dnes. Kromě úbytku tuku se můžete těšit i na optimalizované zažívání (už žádný pocit nafouknutého břicha po ránu) a zmenšení obejmu břicha a boků. Dopnete kalhoty i sukně, které jste na sobě neměly třeba i několik let a budete se cítit zase skvěle. A to jen díky jednoduchému výživovému plánu sestavenému přímo na míru vašemu organismus a přírodních doplňků stravy Naturhouse bez chemie nebo jiných škodlivých látek. Proč nenechat přírodu, aby tu nejtěžší práci odvedla za vás?

 

Podobné příspěvky