Krabičková dieta Praha

Krabičková dieta Praha

Když se řekne krabičková dieta Praha – vybaví se vám zdravé stravování? Velmi pravděpodobně ne. Příslušné asociace budou znít spíše jako“drahá, s malými porcemi, nechutná…“ A přesně to se snaží změnit Nutric bistro, které klasické krabičky posunulo ještě o kousek dál.

U Nutric bistro najdete i LowCarb, FIT, Vegetarian nebo Whole 30 program

Už si nemusíte tuto formu stravování odepírat jen proto, že vaše dietní potřeby jsou tak trochu specifické. Nutric bistro jim dokáže vyjít vstříc. Zaměstnává skutečné odborníky na výživu, kteří dokáží sestavit krabičku nejenom podle druhu diety, ale také podle kalorické hodnoty. Jídelníček na míru si tak snadno přizpůsobí maminka na mateřské (která nemá na přípravu pořádného jídla jednoduše čas), vytížený manažer (kterému se mezi pracovní schůzky jen stěží vejde návštěva obyčejného bistra) i sportovec (jenž třeba aktuálně potřebuje pořádně vyrýsovat svaly).

Krabičková dieta Praha

Zvolte si sami nebo si nechte poradit

Svůj dietní program si může vybrat sami nebo si nechat poradit. Rada je zdarma.

Vy sami nejspíš dobře víte, co si vaše tělo žádá. Mohl by se vám však hodit i přehled toho, co jednotlivé typy dietního stravování v krabičkách nabízejí.

LowCarb

LowCarb je vlastně nízkosacharidová dieta. Může vám pomoci s úpravou vaší tělesné hmotnosti a to ztrátou až – 8 kilogramů za měsíc. Snadno s ní dosáhnete na svou optimální tělesnou váhu, aniž byste museli dodržovat nejrůznější prapodivné jídelníčky a utrácet za suroviny, které nikdy kompletně nevyužijete.

Tento typ stravování může mít příznivý vliv i na některé zdravotní problémy. Jde konkrétně o:

 • prediabetes – inzulinová rezistence
 • časté pocity hladu
 • cukrovka 1. a 2. typu
 • vysoký krevní tlak
Když se vám podaří harmonizovat organismus, zvýší se tím i vaše sebedůvěra. Navíc budete těžit i z přílivu životní energie a mnohem větší spokojenosti.

LowCarb krabičková dieta Praha od Nutric bistro je vhodná pro:

Všechny milovníky stravování bez lepku a přidaného cukru.

Jaká je cena

Cena FIT krabiček začíná na Nutric bistro od 294 Kč/den.

FIT

FIT krabičky vám nabízejí racionální stravu bez obsahu lepku. Hodí se pro všechny, kteří milují aktivní denní program a samozřejmě i pro sportovce. Potřebujete stravu s vyváženým poměrem makroživin, jež zároveň obsahuje vyšší množství komplexních sacharidů? Nechte se nalákat na FIT krabičky, jež budou vyhovovat všem, kdo touží po zdravém stravování, ale přitom se ve výběru jídel a jejich chuti nechtějí vůbec nijak omezovat.

FIT krabičková dieta Praha od Nutric bistro je vhodná pro:

Osoby, které se chtějí stravovat bez cukru a bez lepku a také pro ty, kteří nedají dopustit na fit menu.

Jaká je cena

Cena FIT krabiček začíná na Nutric bistro od 274 Kč/den.

Vegetarian

Nejste právě naklonění konzumaci masa? Pak si vás krabičky Vegetarian jistojistě získají. Obsahují optimální poměr makroživin (bílkoviny, tuky a sacharidy) a to samozřejmě přizpůsobené specifickým potřebám milovníků bezmasého stravování. Najde tu všechny důležité výživové látky, ovšem prakticky žádný přidaný cukr, což bývá nejčastější nešvar vegetariánských jídelníčků.

Vegetarian krabičková dieta Praha od Nutric bistro je vhodná pro:

Všechny milovníky stravování bez lepku a přidaného cukru. Omezuje také sóju, jakožto tradiční levnou náhražku masa, dodá vám do jídelníčku více zeleniny atd.

Jaká je cena

Cena Vegetarian krabiček začíná na Nutric bistro od 274 Kč/den.

Whole 30 program

Cítíte, že váš denní režim potřebuje trochu vylepšit? Vsaďte na program krabiček Whole 30, jakožto na první rozjezdovou čáru, která vás zbaví zažitých stravovacích zlozvyků. Vyhnete se tak hladovění i přejídání, nájezdům na ledničku a samozřejmě i nežádoucí závislosti na jídle. Zjistíte, že stravovat zdravě se dá i bez průmyslově zpracovaných potravin.

Dieta na těchto základech vám navíc může pomoci zbavit se některých zdravotních problémů:

 • zánětů
 • ekzémů
 • alergií
 • zažívacích problémů
 • únavy
 • apod.
Whole 30 program krabičková dieta Praha od Nutric bistro je vhodná pro:

Všechny milovníky stravování bez lepku, mléka a přidaného cukru. Užijete ji i v případě, pokud potřebujete sestavovat svůj jídelníček bez laktózy.

Jaká je cena

Cena FIT krabiček začíná na Nutric bistro od 331 Kč/den.

Proč právě krabičková dieta Praha od Nutric bistro

Krabičková dieta Praha

Kvalita, která vám zachutná hned napoprvé.

Rádi byste za své peníze dostali jídlo, které bude vyhovovat všem vašim nárokům a potřebám? Mělo by vypadat i chutnat, jako byste ho připravovali sami, kdybyste na to ovšem měli dostatek času? Nutric bistro vám přesně tyto benefity nabízí. K jejich přípravě totiž vždy používají suroviny té nejvyšší kvality, včetně bio a lokálních farmářských produktů. Samozřejmostí je čerstvé ovoce i zelenina – žádné zamrazené polotovary se nepočítají.

TIP:
Důraz je samozřejmě kladen na použití sezónních surovin, zpracovávaných tak, aby si zachovaly maximum živin i dalších cenných látek.

Žádná z diet není uměle doslazována a k solení je přistupováno také jen ve velmi mírné formě. Použité jsou zároveň jen a jen zdravé tuky. Například u hovězího masa si vždy dopřáváte jen to nejlepší po čtyři týdny zrající maso.

Obsah antinutrientů je díky pečlivé a hlavně profesionální přípravě snížen na skutečné minimum. Během přípravy není používán žádný glutamát samozřejmě ani umělá sladidla. Nemusíte se však bát řídkých omáček. I když tu mouku na zahuštění nepoužívají, skvěle ji dokáže nahradit třeba rozvařená zelenina nebo kokosové mléko (záleží na typu připravovovaného pokrmu).

A zdravé tuky? Jde zejména o olivový nebo kokosový olej a poté samozřejmě i o kvalitní přepuštěné máslo.

Nejlepší krabičková dieta Praha vám jídlo doveze zdarma

Nutric bistro vám své krabičky doveze po Praze zcela zdarma a mimo Prahu za menší příplatek

Netvrdíme, že by mělo jít o jediné kriterium kvality, ovšem rozhodně potěší, když tuto nezbytnou součást krabičkového stravování dostanete v podobě příjemného dárku. Okamžitě tak víte, kolik za dietu zaplatíte a nenaskakuje vám nikde žádná cena za ujeté kilometry ani nic podobného.

A jak je na tom Nutric bistro? Po Praze vám celou dietu dovezou takříkajíc „v ceně krabičky“. A pokud bydlíte poblíž hlavního města, můžete si ji také užít – ovšem s menším příplatkem za dopravu. Je však možné si však na oplátku nechávat svou dietu doručit na různá místa. Během týdne se tak můžete zdravě stravovat v práci a o víkendu pěkně v pohodlí domova. Jde-li o pravidelnou zavážku, nebude za ni účtován žádný poplatek navíc. Vše stačí jen napsat do poznámky k objednávce.

Krabičková dieta Praha levně aneb na co si dát pozor

Nutric bistro nabízí i nejrůznější slevy.

Rádi byste na svém stravování co nejvíce ušetřili, aniž byste byli nuceni ubírat na kvalitě? Máme pro vás jednoduchý trik. Čím déle se tak budete stravovat, tím levnější vaše porce budou. Je to jednoduché. Tito výživoví specialisté totiž nakupují vždy čerstvé suroviny – a čím větší odběr, tím vyšší slevy. Pokud si tedy objednáte svůj jídelníček na několik týdnů dopředu, můžete o tuto částku klesnout i vaše cena za stravování.

Nenápadně tak těžíte z toho, co by jiné restaurace či krabičkové diety svým klientům jako bonus dozajista nenabídly a místo toho si všechny výhody z toho plynoucí nechaly pro sebe. A jak vypadá dlouhodobý „šetřící plán“ u Nutric bistro? Celé schéma je velmi jednoduché:

 • 1 týden: Příplatek +15 %
 • 2 týdny: Příplatek +10 %
 • 4 týdny: Sleva 0 %
 • 8 týdnů: Sleva 7 %
 • 12 týdnů: Sleva 10 %
TIP:
Ale pozor, ne u všech diet je zkušební týdenní program poskytován. Opět je to vázáno na specifika nákupu surovin u dané diety. Týdenní plán je aktuálně dostupný jen pro Whole-30 a LowCarb.

Krabičková dieta Praha

Vyberte si dietu jen na dny, kdy ji opravdu využijete

To však neznamená, že si musíte objednávat krabičkové jídlo každý den. Naopak, klidně si tohoto užitečného pomocníka dopřejte jen v opravdu hektických dnech a po zbytek týdne se zdravému vaření bez problémů věnujte sami. U Nutric bistro si toto schéma můžete nastavit už u objednávky a později ho libovolně změnit.

Pokud například vaše úterky a čtvrtky patří dlouhým pracovním poradám a pátek večerní návštěvě fitka, klidně si svůj jídelníček od Nutric bistro objednejte právě jen na tyto dny. Není na tom nic složitého a tyhle krabičky vás za to nijak nebudou sankcionovat. Toho se opravdu bát nemusíte.

Svůj jídelníček budete znát dlouho dopředu

Nezáleží na tom, jako dietu si zvolíte. Už dopředu budete vědět, na jaká jídla se můžete těšit. Svůj týdenní rozvoz jídel si tak můžete snadno upravit i podle tohoto kritéria. Narazili jste na pokrm, na který opravdu nemáte chuť? Už dopředu si svůj jídelníček přeplánujte.

Navíc jde i o určitou formu psychické podpory. Na většinu z jídel se vám určitě budou doslova sbíhat sliny, takže se každý další den budete mít na co těšit. A to je něco, co si obvykle s žádnou dietou nespojujeme. Zpravidla se jen snažíme „přečkat“ další den a neupadnout do deprese z toho, jak moc se nám výběr pokrmů zúžil.

Zajímá vás, jak takové jídelníčky u Nutric bistro vypadají? Nějaké jsme pro vás našli. Jejich aktuální seznam je samozřejmě k mání přímo na stránkách, které pro vás tato krabičková dieta Praha má.

LowCarb

LC menu je k dostání v hodnotách 1700, 1900 a 2300 kcal.

Pondělí

Snídaně – Pórková polévka, vejce na tvrdo (3)

Oběd – Panenka v krémových žampionech (8)

Večeře – Zapečené batáty s uzeným masem a domácí majonézou (3)

Úterý

Snídaně – Lívance z krémového sýru cca (3, 7,8)

Oběd – Hovězí karbanátky s restovanou zeleninou a domácí mayo (3)

Večeře – květákový mozeček, celerové hranolky (3,9)

Středa

Snídaně – Polévka s vepřovými žebírky a zelenými fazolkami

Oběd – Dušené hovězí maso se slaninou a kaší z kořenové zeleniny (9)

Večeře – Ratatouille s treskou, kešu a vejcem (3,4)

Čtvrtek

Snídaně – Tuňákový salát s vejcem, zeleninou a domácí majonézou (3,4)

Oběd – Kuřecí vývar (9), trhané hovězí maso se zeleninou (6)

Večeře – Cuketové úly s vejcem a sýrem (3,7)

Pátek

Snídaně – Polévka z pečených rajčat s balsamico cibulkou

Oběd – Kuřecí medailonky s restovanou zeleninou

Večeře – Lilkovo-cuketové lasagne z bio hov. masa

Sobota

Snídaně – Vaječná frittáta s rajčaty a bazalkou (3)

Oběd – Vepřová panenka plněná špenátem s květákovou kaší (8)

Večeře – Pečené kuřecí supreme se sýrovou omáčkou a dušenou brokolicí (3)

Neděle

Snídaně – Tvarohové koláče LC (3,7,8)

Oběd – Jarní zeleninový salát s pečenými batáty (3)

Večeře – Hovězí vývar (9), cuketové špagety s vepřovými nudličkami po indicku (9)

Krabičková dieta Praha

Fit

Fit menu je k dostání v hodnotách 1700, 1900 a 2300 kcal.

Pondělí

Snídaně – Ovocný jogurt s oříšky, čokoládou (7,8)

Oběd – Celerovo sýrové placky s krůtí směsí (1,3,9)

Večeře – Zapečené batáty s uzeným masem a domácí majonézou (3)

Úterý

Snídaně – Vaječná frittata s brokolicí a sýrem (3,7)

Oběd – Trhané hovězí maso se zeleninou (6)

Večeře – Květákový mozeček s kuřecím, bramborami a řepou (3)

Středa

Snídaně – Vaječná omeleta s vločkami, šunka, zelenina, racio (3)

Oběd – Hovězí maso s fazolkami a bramborem

Večeře – Kuřecí nudličky s pohankou a zeleninou

Čtvrtek

Snídaně – Tuňákový salát s vejcem, zeleninou a domácí majonézou (3,4)

Oběd – Kuřecí vývar (9). 003, Vepřová panenka s růžičkovou kapustou a dýní

Večeře – Hovězí burger a cheddarem, zeleninovou bulkou a hranolky (3,11)

Pátek

Snídaně – Lívance banánovo-kokosové s tvarohem a ovocem (3, 7)

Oběd – Kuřecí medailonky s restovanou zeleninou

Večeře – Muffiny s mozzarellou a tuňákem (3,7)

Sobota

Snídaně – Ovesná kaše s ovocem a oříšky (3,8)

Oběd – Cizrna po záhorácku se šmakounem (3)

Večeře – Kuřecí supreme, sýrová omáčka, brokolice, rýže (7)

Neděle

Snídaně – Pomazánka z cottage sýru se semínkovým chlebem (3,7,8)

Oběd – Hovězí vývar (9) 001, Sekaná s brokolico-bramborovou kaší (3)

Večeře – Koláče tvarohové (3,7,8)

TIP:
Čísla v závorkách označují standardní alergeny. Na stránkách Nutric Bistro je můžete filtrovat i podle těchto kritérií. A stravování si můžete upravit i na míru – právě kvůli vaší intoleranci nebo alergii na některé potraviny.

Jak to vypadá, když potřebujete nahradit nějakou potravinu z důvodu alergie

Nutric bistro vychází vstříc mnoha výživovým požadavkům. Pokud máte alergii na Celer, Sezam, Ryby , Hořčici, Lilkovitou zeleninu (Lilek, Paprika, Rajče), Oříšky, Avokádo nebo Vepřové maso, můžete si je nechat ve svém osobním stravovacím menu nahradit.

Výjimku tvoří jen kokosové mléko, cuketa a vejce. Ty prozatím Nutric Bistro jinými stejně hodnotnými složkami nahradit neumí

Krabičková dieta Praha recenze

A jak jsou zákazníci s celým konceptem spokojeni? Posuďte sami:

„S manželem jsme si tyto krabičky oblíbili. Whole30 nás oslovilo a díky krabičkám jsme našli spousty inspirací i pro další vlastní vaření. Mohli jsme ochutnat kombinace, které by nás třeba ani nenapadly. Těšili jsme se na další den, co přijde. Už teď si plánujeme další kolo Whole30 a určitě si znovu objednáme celý program “

Alena

“Stravovací režim Whole 30 mě zaujal a jsem přes určité provozní komplikace Nutric bistru vděčný za možnost jej absolvovat velmi příjemným a vůči mně časově šetrným způsobem. Danou zkušenost určitě vnímám pozitivně a i s ohledem k poměrně bezbolestné redukci váhy uvažuji o opakování programu v budoucnu.”

Ivan

Pokud tedy hledáte krabičkovou dietu Praha, která by splnila všechny vaše přání a požadavky, vařila ze zdravých surovin a bez použití umělých dochucovadel, konzervantů a sladidel, pak určitě vyzkoušejte Nutric bistro. Nečekejte, až se vaše zdraví v důsledku nesprávného stravování zhorší a udělejte s tím něco hned teď!

Siffera

Ahoj mám ráda hory, pohyb a vše co je zdravé.