Primulus

Primulus

Pokud hovoříme o přípravcích pro dodávání testosteronu, jde téměř vždy jen o plané sliby a drahá lákadla. Primulus se však snaží o zvýšení hladiny ve vašem organismu zcela přírodní cestou, a to je něco docela jiného. Nedodává totiž testosteron uměle, ale podporuje vaše tělo v tom, aby si jeho dostatečné množství vytvořilo samo.

Testosteron je mužský pohlavní hormon, který má v našem těle pozitivní vliv na celou řadu nezbytných funkcí.
 Je bohužel smutným faktem, že hladina testosteronu v mužském organismu klesá, a to už od 25. roku věku.  Zpočátku jde o pokles v desetinách procent, ovšem jakmile se během let nasčítá, dochází často už okolo 40. roku věku k nebezpečné krizi.

Primulus

Jak se projevuje nedostatek testosteronu

Tuto krizi můžete pozorovat v mnoha různých podobách. Už zvýšená únava může být prvním klíčovým bodem. A jaké jsou ty další?

 • Rychlé přibírání na váze,
 • pomalý metabolismus tuků,
 • špatné nabírání svalové hmoty,
 • deprese,
 • nedostatek zájmu o koníčky a dosavadní hobby aktivity,
 • nedostatečné libido,
 • špatná erekce.
Pokud na sobě jakékoli příznaky z této skupiny pozorujete a už vám na dortu zasvítilo 40 svíček (případně se k této hranici blížíte), je velmi pravděpodobné, že jedním z důvodů vašich potíží bude právě nedostatek testosteronu.

Proč právě Primulus?

Samozřejmě proto, že jde o čistě přírodní doplněk stravy s dobrými účinky.  Obsahuje byliny, které pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu i celou řadu vitamínů a minerálů, které se starají o vaše zdraví a imunitu.  Ale takových doplňků je na našem trhu opravdu hodně. Ovšem Primulus se může chlubit ryze českým původem.

Jeho výrobcem je společnost Primulus Group. Stačí navštívit jejich stránky a ihned se dozvíte, jak silný příběh se za vývojem těchto tablet skrývá. Vyvinuli je muži – pro muže. Tvůrci přípravku Primulus jednoduše nenašli na našem trhu žádného vhodného kandidáta pro řešení svých obtíží, tak jednoho vymysleli a vyvinuli sami.

Výsledek jejich snahy si dnes můžete zakoupit v luxusně vypadají černé krabičce, která vám o jeho kvalitách nedovolí zapochybovat ani na první pohled.

Bohužel jsme v Česku nenašli žádný produkt, který by se svým složením blížil ideálu a obsahoval většinu ověřených látek na přirozenou podporu testosteronu.

David Buchta, zakladatel společnosti Primulus Group

Primulus složení

Jde o výživový doplněk stravy čistě přírodního původu, takže pro jeho pořízení nebudete potřebovat recept ani žádný předpis. Není omezen ani vaším zdravotním stavem.

Určitě se vám zalíbí i to, že se Primulus nijak neschovává. Složení najdete napsáno na zadní straně krabičky v plném znění a stejné je to i na jeho webových stránkách. Z hlediska složení patří Primulus k velmi zajímavým stálicím na našem trhu. Zaujme vás komplexnost i jejich množství. A některé z nich patří i do kategorie přírodních afrodiziak.

Silná trojka z rostlinné říše

Kotvičník zemní byl dříve považován za afrodiziakum.

Tribulus Terrestris, známý také jako kotvičník zemní, pískavice řecké seno (lze ji nalézt i pod exotičtějším názvem fenugreek) a černý pepř. To jsou základní stavební kameny přípravku Primulus. A co všechno umí?

 Tribulus Terrestris  je prvek, který najdete prakticky v každém přípravku, zabývajícím se podporou erekce. A opravdu tu není náhodou. Jde o známé asijské afrodiziakum, které se může pyšnit obsahem mnoha zajímavých účinných látek. Má vliv nejenom na erekci, ale také na libido a zvýšení vitality a energie.

 Pískavice řecké seno  pochází ze Středomoří. Už z dávných dob lze nalézt záznamy o tom, že byla používána jako afrodiziakum a vcelku univerzální tonikum. Ne nadarmo ji někteří nazývají skrytým pokladem.

Primulus

 Černý pepř  používáme hlavně v kuchyni, ale byla by škoda ho nechat jen na steacích a v polévkách. Má výrazně antioxidační vlastnosti, kromě toho se používá i při podpoře imunitního systému a při potížích s krevním tlakem. Pokud ho máte nízký a hrozí nedokrvování některých důležitých částí těla (třeba penisu v době erekce), určitě se na optimalizaci tlaku ve svých cévách zaměřte.

Měli byste vědět:
V Primulusu najdete jeho extrakt, takže se nemusíte bát nějaké pálivosti nebo něčeho podobného

Důležité vitamíny a minerály pro vaše zdraví i libido

Primulus obsahuje směs vitamínů C, B6 a D3.

A jaké složky najdeme v této části? Jde zejména o selen, hořčík, zinek a vitamínovou směs (jejím účinkům se budeme věnovat za chvíli.

 Selen  můžeme dobře znát zejména jako minerál, který podporuje naši imunitu. Ovšem příznivý vliv má i na spermatogenezi a optimální hladinu testosteronu v těle. A znát ho můžete i jako antioxidant. Lékaři je pak často předepisován při podráždění a celkové slabosti.

 Hořčík  se stará o celkovou podporu fyzické aktivity, takže je v přípravku Primulus více než vítán.

Náš tip:
Najdete ho tu v unikátní formě, známé jako Aquamin Marine Magnesium. Jde o jeden z nejlepších zdrojů hořčíku, který je na našem trhu k dostání.
 Zinek  podporuje sexuální aktivitu, potlačuje únavu a má příznivý vliv i na spermatogenezi. Pomáhá rovněž při udržení zdravého imunitního systému, přispívá k udržení hladiny hormonů (a to nejenom těch pohlavních). A právě tato vlastnost pomáhá mimo jiné zvyšovat i sexuální apetit.

 Směs vitamínů C, B6 a D3  pak dodá Primulusu ono zmiňované komplexní působení. Vitamín C známe jako velmi účinný antioxidant, který chrání naše buňky před vlivem škodlivého oxidativního stresu. Vitamín B6 pomáhá na celkovou vitalitu a nervový systém, D3 se stará o naši pokožku a přispívá i k normalizaci činnosti naší pohybové soustavy.

A jak je na tom Primulus s množstvím těchto látek? Podívejte se sami.

Účinná látka: Obsah
Zinek 7,68 mg
Hořčík 122,5 mg
Selen 2,75 μg
Vitamín D3 25 μg (1000 UI)
Vitamín B6 1 mg
Vitamín C 50 mg
Biotin 30 μg
Fenugreek 175,3 mg
Tribulus Terrestris 150 mg
Extrakt z černého pepře 5 mg

Pokud si porovnáte obdobné přípravky na našem trhu, zjistíte, že co do množství účinných látek jde o jednoho z nejlepších adeptů pro vaši spokojenost. Zvýšení hladiny testosteronu přírodním způsobem je tak díky výše zmíněným bylinám, vitamínům a minerálům. na opravdu dobré cestě.

Měli byste vědět:
Složení je uzpůsobeno speciálně po muže. Nejdete tedy o nějaký univerzální multivitamín ani nic podobného.

Primulus

Primulus testosteron recenze

Nečekejte okamžité účinky. Výrobce rozhodně nedoporučuje rady typu „užijte jednu tabletu vždy před sexem“ apod. Tajemstvím úspěchu je dlouhodobé užívání. Stačí vám pouhé dvě tablety denně, nejlépe ráno a večer. Dobře je zapijte sklenicí vody. Tento poměr si snadno zapamatujete. Jedno balení přípravku Primulus totiž obsahuje přesně 60 tablet. To je dost na celý měsíc.

Primulus vedlejší účinky

A jak je to s vedlejšími účinky? Určitě není třeba se bát, jde o čistě přírodní doplněk stravy, který žádný negativní vliv na vaše zdraví nemá. Muži však někdy zmiňují jeho silnou vůni i zvláštní chuť (ze všeho nejvíce připomíná silný bujón), díky níž se některým dělá špatně. Dobrou zprávou je, že to vydrží nanejvýš pár dní, poté si zvyknete.

Pomáhá „ucpat nos“ nebo tabletu rychle něčím zajíst. Jde jen o malou komplikaci, která by se mezi vedlejší účinky vlastně ani neměla počítat.

Měli byste vědět:
Primulus není primárně přírodním doplňkem stravy, určeným jen na podporu erekce. Stará se i o podporu vašeho zdraví a vitality. A to právě díky komplexnímu složení.

Zázraky na počkání určitě nečekejte. Přírodním složkám nějakou dobu trvá, než začnou působit. Ovšem už po dvou týdnech bývají zpravidla vidět výsledky v podobě nižší míry únavy. Tedy alespoň podle recenzí spokojených zákazníků. Ty ostatní se pak dostaví časem.

A pokud se náhodou rozhodnete z nějakého důvodu přestat přípravek Primulus užívat, nemusíte se bát skokového návratu k původnímu stavu. Účinky budou opadávat postupně – přesně tak, jak předtím narůstaly. To je velký rozdíl oproti klasickým lékům, které často dokáží náš organismus doslova šokovat.

Primulus zkušenosti

Účinky jsou individuální. Avšak rostoucí počet pravidelných zákazníků hovoří za vše.

David Buchta, zakladatel společnosti Primulus Group

A co říkají na Primulus skuteční muži? Trochu jsme zapátrali a přinášíme vám některé zajímavé recenze.

Primulus jsem si koupil kvůli lepším výsledkům při cvičení a mohu vřele doporučit. Po pár tabletách se zvedl můj výkon i chuť do tréninku. Vše tak, jak má být. Od dokonalého přípravku až po perfektní servis Za mě 10/10.

Vojta K. (20 let)

Potřeboval jsem něco na únavu, když užívám Primulus, únava mizí. Proto jsem si objednal další balení.

Pavel (51 let).

Náš tip:
Více recenzí lze najít přímo na stránkách produktu Primulus.

V kamenných lékárnách bohužel tento přípravek koupit nelze. Ovšem za nízkou cenu ho můžete pořídit přímo od výrobce a to bez jakýchkoliv přirážek. Za jedno balení zaplatíte 549 Kč, což je v přepočtu denní dávka za 18 Kč. To vůbec není špatné, uvážíte-li, kolik účinků vám Primulus nabídne.

Primulus recenze – závěrečné hodnocení

A jak bychom Primulus ohodnotili závěrem?

Pozitiva:

 • komplexní složení
 • tři silné byliny
 • množství vitamínů a minerálů
 • vysoký obsah extraktů
 • snadné užívání
 • český produkt

Negativa:

 • vyšší cena
 • pro někoho nepříjemná chuť a vůně
 • pomalejší nástup účinku

Pokud bojujete s únavou, pozorujete na sobě přibývání tuku (a ubývání svalů) nebo se jednoduše potýkáte s jinými příznaky nedostatku testosteronu, pak lze pomoc z přírody určitě doporučit. Primulus vám ji nabídne v opravdu přívětivém a komplexním balení. A nepotřebujete na něj žádný předpis ani doporučení lékaře. Za nás určitě dostává palec nahoru.