Testosteronové tablety

Testosteronové tablety pro zvýšení hladiny testosteronu

Nezáleží na tom, jestli jste žena nebo muž.  Jedno je jisté, testosteron je jeden z nejpotentnějších hormonů, které podporují pálení tuku a přispívají tak k optimálnímu složení těla (svaly versus tuk). Optimální hladina testosteronu totiž neznamená jen velké svaly, ale také synergii s dalšími hormony, jako jsou kortizol, a zejména  inzulín. Právě extrémní vylučování inzulínu a vysoké hladiny stresového kortizolu, jsou následkem špatné životosprávy a zvládání stresu, která zasahuje stále větší část obyvatelstva. Testosteron je hormon a hormony a  testosteronové tablety nebo injekce pro zvýšení hladiny testosteronu vám může předepsat pouze lékař.


Jak jsem již začal v úvodu, testosteron je klíčovým hormonem pro naše zdraví, vitalitu a celkové štěstí. Potvrzují to studie Univerzit  z Oxfordu nebo Cambridge.

Pokud je naše energie nízká, nebo na nás neustále padají nesmyslné návaly, nervozita, takže člověk necítí vnitřní klid, soustředění a radost z práce, či dochází k úbytku svalové hmoty, můžeme sledovat jasný vzorec oslabené produkce volného testosteronu, díky které nám muži ztrácejí libido, ženy i přes snahu cvičit a diety nehubnou, a obě pohlaví se navíc potýkají s mírnými depresí, nechutí, zda sníženou motivací, která se velmi rychle překlopí do lenosti. Ano, je snazší mudrovat na pivu, než studovat příčiny problémů.

 

Právě pro Vás, takto naladěné fanoušky tohoto blogu jsem vybral jednoduché možnosti, které Vám výrazně pomůže při optimalizaci testosteronu pro získání energie do života, do cvičení a do práce na zlepšování sebe sama.

Ale pozor nečekejte, že pokud jste dosud na životosprávu kašlali, tak se za týden stanou zázraky. Tak jako ve všem ostatním v životě, jde o postupnou aplikaci těch správných návyků, trénink a kontinuální zlepšování. Proto je důležité, abychom k sobě byli upřímní a uměli si nastavit reálné zrcadlo.


1. Testosteronové tablety

Jedny z nejlepších doplňku stravy  jsou tablety  Maxulen nebo  ProMan Plus.

Tablety, které pomáhají přírodně podpořit hladinu testosteronu v těle  jsou Maxulen. Ty obsahují  semeno pískavice řeckého sena, které zlepšuje vývoj svalové hmoty, zinek který  napomáhá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi vitamín B6 jenž napomáhá k regulaci hormonální aktivity.

 

Testosteronové tablety

Další  tablety jsou ProMan Plus ty se také dělají  ze  semen pískavice řeckého sena, který  je znám již od dob starověku a dokáže zvýšit hladinu testosteronu až o 30 %. Dále obsahují zinek, extrakt z damiány, který podporuje výdrž a vitalitu.  Tyto testosteronové tablety se dají  pořídit  pouze za cenu 49,- Kč tedy za cenu poštovného.

Dle referencí přátel a kolegů oba přípravky fungují velmi dobře a dokáži přirozeně zvýšit hladinu testosteronu.

2.Testosteron a optimalizace stravy

Dobře už víme, že to, co jíme, má přímý vliv na přibírání. Když se příliš zvýší hladina inzulínu v těle, okamžitě se potlačí produkce testosteronu a zastaví schopnost využití tuků jako zdroje energie.

I proto potřebujeme změnit složení naší stravy ve prospěch kvalitního proteinu a zdravých tuků. Právě tuky například vůbec neovlivňují hladinu inzulínu a přímo podporují tvorbu dobrého cholesterolu, který je  při tvorbě hormonů odpovědných za pálení tuku.

 

Nejlepší druh zeleniny v boji proti nežádoucím hormonům je cibulová zelenina.

Specialitkou pro podporu testosteronu jsou právě jídla s optimální kombinací kvalitního proteinu (mořské plody, losos, hovězí steak, játra) s kořenovou a listovou zeleninou bohatou na minerální látky (špenát, petržel, brokolice, …). Ideální připravené na kvalitním tuku, jako je pravé máslo, extra panenský olivový olej.

3.Vyberte si správnou a efektivní formu tréninku

Na kvalitě tréninku opravdu záleží. Více než momentální pálení tuku nás zajímá správná stimulace hormonů pro podporu tukového metabolismu.

Víme, že není trénink jako trénink, a když chceme dosáhnout požadovaných výsledků, je třeba vybrat správnou formu cvičení. Proč se tedy trápit vytrvalostními běhy a různými neefektivními cvičeními, které svým způsobem působí ještě i kontraproduktivní, protože zvedají vaše hladiny stresového hormonu kortizol.

Chcete skutečně zlepšit svůj vzhled a nakopnout pálení tuků? Vyberte si správnou kombinaci silového a intervalového tréninku, ideálně na začátek pod dohledem zkušeného trenéra. Právě komplexní cviky, které zapojují několik svalových partií jako dřepy, shyby,  kliky, jsou tou nejefektivnější formou pro správnou stimulaci hormonů a růst funkční svalové hmoty.

4.Optimalizujte regeneraci, zajistěte denní světlo a vyzkoušejte meditaci

Nejeden výzkum zjistil blahodárné účinky denního světla na náš organismus. Díky působení Luteinizační hormon, který přímo působí na testosteron, bylo u mužů naměřených až o 69% více testosteronu než u skupiny, která fungovala při umělém a temnějším osvětlení.

Správná regenerace a pravidelná meditace a tedy uklidnění organismu se také ukázaly jako faktory s přímým vlivem. Zde je třeba zejména reálně a sebekriticky zhodnotit, že v současné době často zanedbáváme kvalitní spánek a snadno se necháme strhnout do víru stresových reakcí. Schválně, jak často po sportu místo klidu a regenerace upřednostníte párty a ponocování? Ano, stává se to i mně, nejsem perfektní, jen se pak netřeba divit, že ty svaly nerostou.

Nelekejte se, pokud jste dosud neřešili všechny tyto záležitosti. Začněte postupně a sami uvidíte jak vám třeba jen testosteronové tablety výrazně pomůžou nejen při zvýšení energie, ale i dalších aktivitách.

 

Na trhu postupně přibývájí nové přípravky a jeden z nich se jmenuje Primulus.

Pokud vás téma testosteronových tablet zajímá  na webu muj-lekar.cz  je  najdete