Lipoxal zkušenosti, recenze

Lipoxal zkušenosti, recenze

Udržení přijatelné hmotnosti je stále aktuálním tématem pro řadu z nás. Omezení příjmu kalorií a zvýšení fyzické námahy ale k vytouženému efektu často nestačí. Je dobré proto podpořit svou snahu ještě dalšími prvky. Článek Lipoxal zkušenosti, recenze ukazuje, jak by taková efektivní podpora, založená na přírodní bázi měla vypadat.

 Přírodní doplněk stravy Lipoxal patří na našem trhu k jedinečným přípravkům.  Především je jako jeden z mála určený speciálně pro ženy, protože respektuje přirozené nastavení jejich organismu, které některé hubnoucí snahy omezuje a redukuje tak jejich výsledek k často až neměřitelné hranici. Jen změna hladiny hormonů v souvislosti se ženským cyklem dokáže hubnoucím maratonem nepříjemně zamávat, o dalších přirozených chodech ženského těla ani nemluvě.

lipoxal radical recenze

Lipoxal zkušenosti a recenze – proč právě on?

Díky Lipoxalu hubnete s pomocí přírody.

Není tedy ostudou, že ženy potřebují při redukci své tělesné hmotnosti často takříkajíc zvenčí. A tento má k tomu všechny předpoklady. Jeho hlavní devízou je  čistě přírodní složení které stimuluje v těle přirozené, ale efektivní procesy napomáhající hubnutí – například zrychlení metabolismu,

Lipoxal  účinné složky přípravku

Lipoxal obsahuje konjac, zelený čaj, ženšen a guaranu.

Pozitiva spjatá s tímto produktem vycházejí z rostlinné říše a mají podobu čtyř výjimečných rostlin, které si s hubnutím často spojujeme.

  • Konjac glucomannan – rostlina v našich končinách téměř neznámá, zato v Japonsku hojně využívaná právě pro redukci tělesné hmotnosti. Obsahuje velké množství účinných látek.
  • Extrakt ze zeleného čaje napomáhá rychlejšímu spalování kalorií a jeho konzumace také přispívá ke zrychlení metabolismu.
  • Ženšen – bylinka často spojovaná se ženami, protože respektuje jejich přirozené metabolické procesy a pomáhá je zefektivnit.
  • Guarana dodá tělu energii, která mu díky redukci stravy v souvislosti s hubnutím chybí. Podporuje tak ženy v aktivním trávení volného času, který ještě více podpoří úbytek přebytečných kilogramů.
K zázraku rostlinné říše jménem  Konjac glucomannan  bychom se ještě rádi na chvíli vrátili, protože právě díky němu je přípravek Lipoxal tak účinný. Tato rostlina obsahuje velké množství glukomannanu, což je ve vodě rozpustný polysacharid a efektem velmi účinné rostlinné vlákniny. V těle se ale nerozkládá na stravitelné cukry a jeho kalorická hodnota je téměř nulová. Dodá tedy tělu navíc pocit sytosti, aniž by mu fyzicky přinesla další kalorie.

Lipoxal co všechno umí ?

Příbalový leták produktu slibuje celou řadu skvělých pozitiv. Vždy je ale důležité myslet na to, že je tento doplněk stravy na hubnutí třeba brát jako  DOPLNĚK nikoli ZÁKLAD naší snahy o hubnutí Zařazení vhodného jídelníčku a vyšší fyzické aktivity je tedy žádoucí, jinak bude efekt malý nebo také nulový.

Náš tip:
Nepodléhejte častým svodům ve stylu „Lipoxal hubne za mě, tak si mohu čas od času zahřešit a nic se nepozná.“ Kousek čokolády nebo malý zákusek v restauraci zakázán není, ale pokud bude těchto hříšků příliš, můžete si rozhodit metabolismus do té míry, že budou všechny hubnoucí snahy zbytečné.

Lipoxal  účinky produktu

  • Podpora snižování hmotnosti.
  • Efekt rychlejšího spalování tuků.
  • Navození pocitu sytosti.
  • Dodání energie, která je třeba v rámci běžné denní činnosti.
  • Pomoc při formování postavy.
  • Ochrana před oxidačním stresem.

Lipoxal zkušenosti, recenze

Lipoxal zkušenosti a recenze – Lipoxal Effect nebo Lipoxal Extreme?

V současné době najdeme na trhu tři varianty produktu Lipoxal. Kromě základní Effect, je k dostání ještě Lipoxal Extreme, který obsahuje další účinné látky napomáhající hubnutí, např. extrakt z hořkého pomeranče nebo zázvor.

Lipoxal Extreme je vzhledem ke svému složení samozřejmě účinnější a přináší tak lepší hubnoucí efekt, pokud ale plánujete zakoupit svůj první přírodní doplněk stravy pro podporu hubnutí, postačí vám Lipoxal Effect.

Náš tip:
Pokud intenzivně cvičíte, zakupte si Lipoxal Extreme II, který navíc podporuje pocení a tím i úbytek hmotnosti během fyzické námahy.

Jak Lipoxal užívat?

Tento přípravek se vám co do dávkování přizpůsobí na míru.

Dávkování Lipoxalu se řídí vaší hmotností. Pod 60 kg vám postačí jedna tableta, nad 60 kg 2 užívané 1x denně a dobře zapité vodou.

Balení Lipoxalu Effect 180 tablet, které obvykle vystačí na tři měsíce se pohybuje okolo 800 Kč.

Lipoxal Extreme si pořídíte v cenové relaci 1 000 Kč za 120 tablet, které vystačí na dva měsíce.

V obou případech jde o cenově přijatelnou nabídku měsíčního hubnutí, uvážíme-li, že jde o dlouhodobou investici do vašeho zdraví. Pokud máte v plánu skutečně zatočit se svou nepříznivou hmotností a plánujete zároveň s užíváním tabletek podporujících hubnutí zařadit do svého denního programu i úpravu jídelníčku a trochu pohybu navíc, bude pro vás Lipoxal dobrou volbou, jak ostatně naznačují i mnohé pozitivní reference na internetu. Naopak očekáváte-li rychlé a snadné zhubnutí bez sebemenší snahy z vaší strany, půjde ve vašem případě jen o vyhozené peníze. Oblíbené úsloví pravící, že „Bez práce nejsou koláče,“ platí totiž u Lipoxalu dvojnásob.  

Aktualizace: Novinka Lipoxal Radical

Výzkumy v oblasti hubnutí pokračují a ani Lipoxal nezůstává pozadu.

Oblíbený Lipoxal Extreme byl proto nedávno  nahrazen ještě účinnějším Lipoxal Radical . Až radikálně účinný – dalo by se říct. Může se pyšnit zejména vysokým obsahem extraktů ze zeleného čaje, dále pak guaranou a synefrinem. Všechny tyto látky se podílí na lepším a rychlejším spalování tuků ve vašem organismu.

Měli byste vědět:
Účinná látka synefrin se získává z vinné révy. Kromě úpravy hmotnosti může pomoci také s potlačením obávané celulitidy.

Vysoká koncentrace čajových polyfenolů se u přípravků na hubnutí stará o rychlejší spalování tuků v tukových buňkách a pomáhá rovněž efektivně podporovat metabolismus. A nesmíme zapomenout ani na přítomnost konjaku.

Konjak glukomannan je považován za skvělou přírodní vlákninu. Jakmile se dostane do žaludku, dokáže na sebe navázat velké množství vody, což dodává delší pocit sytosti a může dokonce omezit obávané stavy tzv. vlčího hladu a podobných extrémů.

Omezení pocitu hladu dokáže napomoci i exotická guarana, užívaná jinak zejména k podpoře mozku a proti únavě. A Lipoxal Radical obsahuje i ženšen. Toto přírodní tonikum podporuje fyzickou výkonnost a napomáhá celkové vitalitě organismu a dodává mu energii. A aby toho nebylo málo, těšit se můžete i na L-karnitin, známý zejména z fitness oblasti.

Jak užívat Lipoxal Radical

Lipoxal Radical je možné užívat v rámci dietních programů. Jeho schéma je velmi jednoduché. Stačí vám 2-3 tablety denně, zapité dvěma sklenicemi vlažné vody. Užívejte ho nejlépe před jídlem a je jedno, zda jde o snídani, oběd nebo třeba večeři.

Měli byste vědět:
Měli byste vědět: Lipoxal Radical patří mezi 100% prověřené a schválené doplňky stravy pro ČR. Může se chlubit všemi potřebnými certifikáty a jakožto přírodní produkt nemá na váš organismus ani žádné vedlejší účinky. Můžete ho tedy užívat bez obav. Pořídíte ho v lékárně nebo na internetu a to bez předpisu či doporučení lékaře. Cena je podobná jako u Lipoxal Extreme.

Aktualizace: 3.5. 2020

 

Podobné příspěvky