Efektivní hubnutí prostřednictvím jídla

Efektivní hubnutí prostřednictvím jídla

Můžete si ho dopřát, i když vařit nestíháte nebo neumíte. Stačí vsadit na služby prověřených specialistů, kteří jsou schopni celou problematiku pojmout maximálně komplexně. Je to jednoduché.

Budete k tomu potřebovat jen dobře sestavený jídelníček, zaměřený na maximální pestrost, ale i chutnost. Vévodit by mu měla ovšem jedna věc – pozvolnost. Jakékoliv násilné přechody na extra zdravé potraviny sice zpočátku vedou k žádaným výsledkům v oblasti redukce hmotnosti, ovšem dlouhodobé výsledky spíše pokulhávají. Radikální změny totiž nebývají většinou z nás přijímány právě kladně – a to nejenom v oblasti stravování.

Studio Táňa a efektivní hubnutí jídlem

Svého nutričního specialisty se vždy ptejte na jeho vzdělání i praxi.

A jak poznat kvalitního odborníka přes tuto problematiku? Chtějte znát jeho schopnosti, znalosti a především praxi. Nestanete se tak, že sednete na lep samozvanému nutričnímu terapeutovi, jehož odborná kvalifikace se „scucla“ do dvou celovíkendových seminářů. Jak jistě sami uznáte, jeho hloubkový vhled do celé problematiky bude přinejmenším pochybný

Studio Táňa, které vlastní paní Táňa Řeháková, vám však nabídne něco docela jiného. Paní Táňa má za sebou úspěšné studium na Střední potravinářské škole a 25 let praxe a zájmu o zdravou výživu, jdoucí ruku v ruce s tou správnou péči o pokožku i stravu, sestavenou přímo na míru lidem trpícím civilizačními chorobami. V jejím portfoliu byste našli také jídelníčky pro děti nebo sportovce

Studiotana.cz

S výživou v každodenním kontaktu

Tím to však nekončí. Účastnit se můžete i pravidelných přednášek a besed o výživě nebo si pořídit některou z knih, která z pera paní Táni Řehákové vzešla. Jde o tituly jako:

  • Dívky, ženy, babičky a co vaše zdraví? – o držení nesmyslných diet a jejich častých následků na zdraví.
  • S DÍKY PANÍ DOBROMILE – kniha s více než stovkou zajímavých receptů (většinou autorských), které vám pomohou s udržením vaší váhy pod kontrolou.
Zjistíte, že zdravá strava se opravdu primárně nezaměřuje jen na hubnutí, ale dokáže podpořit i naši kondici a zdraví, předchází civilizačním chorobám a má i množstvím dalších benefitů. A pozor – je to strava, určitě ne dieta.

TIP:
Dieta je něco, co držíte krátkodobě, zatímco strava je s vámi po celý život. Stačí jí přizpůsobit svým přáním a především potřebám.

Studiotana.cz

Program efektivního hubnutí s hotovými produkty i bez

Studio Táňa vám nabídne hned dva typy konzultací. Jako první vám sestaví efektivní plán, který přihlíží k vašemu zdravotním stavu i oblíbeným jídlům. Pracuje s principem, jenž oblíbený styl zásadně nezmění, pohraje si jen s jeho složením. Součástí je i výpočet všech nezbytných hodnot, důležitých pro trvalý výsledek.

 

Druhý typ poradenstvím přidá k jídelnímu plánu i možnost zakoupení vhodných jídel v polotovarech, které vám s optimalizací vaší tělesné hmotnosti pomohou, aniž by na vás kladly nepřiměřeně vysoké nároky na váš volný čas. Proteinová dieta KetoMIX nabízí pouze jídla, která lze připravit do pěti minut. Veškeré poradenství a další služby máte zdarma. Oceníte i možnost členství v uzavřené skupině na FB kde najdete mnoho cenných rad i receptů.

Více se dozvíte přímo na stránkách Studia Táňa – Studiotana.cz.

Siffera

Ahoj mám ráda hory, pohyb a vše co je zdravé.